آمادگی آزمونهای TOEFL-IELTS

آمادگی آزمون مکالمه

این دوره بر مبنای حل نمونه سوالات پپیشین خواهد بود که در طول 10 جلسه 90 دقیقه ای آن سوالات با روش مهندسی معکوس با زبان آموزان کار خواهد شد.

این روزها پدیده مهاجرت به منظور ارتقای شغلی و تحصیلی در بین مردم خصوصا جوانان فراگیر شده است. بهترین،کم هزینه ترین،منطقی ترین و کوتاه ترین مسیر برای زندگی،ادامه تحصیل و حتی یافتن شغل و گرفتن مدرک آیلتس یا تافل است که از دیرباز مورد توجه موسسات آموزش عالی و شرکتهای چندملیتی بوده است. در ایران، راه های متعددی برای شرکت در کلاسهای این دو گواهینامه (مدرک) وجود دارد و هر استاد یا  آموزشگاهی به فراخور توانمندی، دانش وامکانات خود راه و مسیری را پیشنهاد می دهد.اغلب مراکز زبان ترجیح می  دهند که آزمونهایی شبیه سازی شده با آیلتس یا تافل برگزار کنند تا هرچه بیشتر زبان آموزان با فضای این 2 آزمون آشناتر بشوند

روشی که خانه مکالمه مهندس زبان برگزیده است همانند دیگر مراکز و آموزشگاه های زبان نیست.

بدلیل رشد روز افزون وبسایت ها و فضای مجازی و حتی منابع مکتوبی که این آزمونها را یک جا جمع آوری کرده اند، ما براین عقیده ایم که خود زبان آموز از پس شبیه سازی آنها براحتی بر می آید.(بدلیل وجود کنکور سراسری دانشگاه ها در ایران و شرکت دانشجویان و دانش آموزان در آزمونهای آزمایشی قلم چی، گزینه 2 و …..)

این دوره بر مبنای حل نمونه سوالات پپیشین خواهد بود که در طول 10 جلسه 90 دقیقه ای آن سوالات با روش مهندسی معکوس با زبان آموزان کار خواهد شد.

نکته قابل توجه برای زبان آموزان مهندسی مکالمه

دوره 10 جلسه ای ویژه زبان آموزان پیشرفته و حرفه ای است، لذا اگر افراد با سطح زبان Intermediate ثبت نام کنند ،  (همان سطح علمی متوسط)،این مجموعه یک دورهPre IELTS در 10 جلسه برای آنان برگزار خواهد کرد.

روش مهندسی معکوس چیست؟

بعنوان مثال:

Writingکه ابتدا توسط تعدادی از زبان آموزان که نمره بالایی در آزمون کسب کرده اند ،توسط استاد مربوطه تحلیل و واکاوی می شود(بدون مطلع کردن دانشجو ) سپس آن  به دانشجویان داده تا تک تک نکات را چک و ارزیابی کنند

.نکاتWriting به دانشجویان منتقل و تدریس می شود،در خصوص speaking  هم روش بر همین منوال است.

[/vc_column][/vc_row]

0 comments