مکالمه ساده زبان انگلیسی

آموزش ساده مکالمه زبان انگلیسی

آموزش ساده مکالمه زبان انگلیسی

چرا باید روش انتخابی ما برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی در دنیا ،ساده باشد موفق تر خواهیم بود؟
چرا بهترین روشهای آموزش مکالمه زبان انگلیسی در دنیا، درعین حال ساده ترین هم می باشد؟!
برای پاسخ به سوال اول باید گفت:سادگی خود برترین ویژگی و ابزار برای جذب و علاقمندی زبان آموزان می باشد،چرا که متدهای ساده و در عین حال پرمغز در کوتاه ترین زمان و با کیفیت ترین حالت، مکالمه زبان انگلیسی را آموزش می دهند بدیهی است که وقتی سرعت و کیفیت آموزش زبان انگلیسی بالا رود و انتقال مفاهیم دشوار و نامانوس زبان انگلیسی براحتی انجام پذیرد و زبان آموزان از متد و حتی محصولات آموزشی رضایت داشته باشند،تمامی مولفه های موفقیت یک برند آموزشی را رعایت کردیم و حتی می توان گفت به آن نائل شدیم!

مکالمه ساده زبان انگلیسی

آموزش ساده مکالمه انگلیسی روزمره

بنده شخصا اعتقاد دارم هرچه روش مندی(متدولوژی) ما ساده تر و قابل فهم تر باشد و بیشتر به سمت نکات کاربردی جهت استفاده در مکالمه انگلیسی روزمره برویم، دایره زبان آموزان ما وسیع تر خواهد شد.

برای ساخت جملات انگلیسی جهت آموزش ساده مکالمه انگلیسی روزمره ، از واژگان و افعال و ترکیبات ساده باید استفاده کنیم.

در ایران مسئولین هرچه بیشتر از واژگان پیچیده و نامانوس استفاده کنند آنها را بر جایگاه باسوادی و ادیب بودن می نشانیم درحالیکه فرهنگ سخنرانی و سخنوری در غرب درست برعکس این است.  خاطرم هست در نشستی در یکی از بیمارستان هایNativeبنده این را به عینه از زبان افراد که به ایران می آیند بعنوان مترجم شنیده و لمس کرده ام. معتبر خصوصی، یکی از مترجمان که دانش آموخته  کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی بود، دائما از الفاظ و اصطلاحات نامانوس ادبی استفاده میکردکه باعث تعجب و درهم رفتگی آنان می شد و دائما در پاسخ وی می گفتند:

What…?

I did not understand you…?!!!!

در آخر نیز گفتنی است، اگر بنده بخواهم بعنوان یک مدرس مکالمه زبان انگلیسی ،ساده ترین فرایند آموزش مکالمه را تشریح کنم، مراحل زیر را توصیه میکنم

دانستن 500 واژه و ترکیب طبقه بندی شده

تمرکز بر 50 فعل پرکاربرد در مکالمات روز مره

تاکید بر گرامرهای: حال ساده/گذشته ساده/آینده ساده/ماضی نقلی

آموزش 12 فعل طلایی انگلیسی که شخصا معتقدم، 80% مکالمات انگلیسی روزمره را پاسخگوست.

آموزش ساده مکالمه انگلیسی روزمره

بهترین روش های آموزش ساده مکالمه انگلیسی

بهترین روش های  آموزش ساده مکالمه انگلیسی ویژگی های زیر را باید داشته باشد:
-سادگی
-کیفیت بالا
-استفاده از ابزارهای نوآورانه
-استفاده اندک از ساختارهای گرامری پیچیده
-ارجاع دائم زبان آموزان به تصویرسازی های ذهنی

تعمدا دو عنوان زیر را توامان انتخاب کردم بدلیل اینکه مکالمه انگلیسی روزمره و فرایند آموزش آن باید به ساده ترین نحو باشد.به هیچ وجه مدرسان عزیزی که صرفا مکالمه تدریس می کنند نباید از ضرب المثل هایی منسوخ و اصطلاحاتی پیجیده و نکات گرامری دست و پا گیر در روش تدریس خود بهره گیرند.

0 comments