آموزش فشرده انگلیسی

آموزش فشرده زبان انگلیسی

دلتان می خواهد انگلیسی صحبت کنید،  در هر شرایط مالی کلی هزینه می کنید، کلاس ‌زبان می روید،  منابع و کتاب های آموزش انگلیسی و گرامر و هر چی دم دستتان می آید  می خوانید ، فایل های صوتی را گوش میدهید ، فیلم های زیادی نگاه میکنید. اما در مکالمه زبان انگلیسی به شدت مشکل دارید و به دنبال راه کار میگردید

آموزش فشرده انگلیسی

آموزش تضمینی صفر تا صد مکالمه زبان در 25 جلسه آموزشی فشرده در تهران

فشرده ترین دوره آموزشی مکالمه در مدت زمانی محدود به 3 ماه با بالاترین بازخورد

هدفمندی دوره آموزش فشرده انگلیسی

در راستای هدفمند سازی آموزش های کاریردی مکالمه زبان انگلیسی بایستی موارد زیر به طور خاص مورد توجه قرار گیرد و از پرداختن به موضوعات کلیشه ای خودداری شود . به گونه ای که این امر سبب دلزدگی زبان آموزان نشود.

1.مکالمات ملاقات دو انسان- مکالمات گردشگری

2.مکالمات در یک رستوران

3.مکالمات در سفر( فرودگاه- Hoteling)

4.مکالمه به خصوص افراد اعضا خانواده شرح حال و معرفی خود و دیگران

5.شرح فعالیت روزانه

6.مکالمات تلفنی

7.مکالمات تجاری مالی

8.گردش درون شهری – نشانی پرسیدن

9.مکالمات مربوط به آب و هوا – خانه – اماکن شهری

10.مکالمات اداری – استخدامی

11.مکالمات دانشگاهی آموزشی

رشد روز افزون آموزشگاه ها و مراکز متعدد آموزش مکالمه انگلیسی خاصه در کلان شهر تهران باعث سوال است؟

دوره آموزش فشرده انگلیسی

براستی چرا سر هر کوی و برزن و چهار راهی تابلو یک مرکز “آموزش مکالمه انگلیسی” وحتی شعب دهگانه آن مرکز!!!! باید وجود داشته باشد؟!

جز این است افرادی که صرفا پی مطامع اقتصادی و مالی شخصی هستند به این مراکز نفوذ کرده اند؟!آیا مرکز آموزشی که حداقل 10 شعبه دارد توان مدیریت این مراکز متعدد را جهت آموزش با کیفیت مکالمه انگلیسی را  دارد؟!

شخص مهندس مطهری با پایش این معضلات در مراکزآموزشی زبان بر آن شد تا خانه مکالمه مهندس زبان  را با تمرکز برارکان انگیزه، پشتکار ، استاد دلسوز و روشی معتبر و کارآمد و تکیه بر آموزش فشرده مکالمه انگلیسی و با متد آموزش “مهندسی مکالمه انگلیسی” و مبتنی بر تدریس فرمولهای خاص مکالمه و اصطلاحات ناب روز مره بهمراه حداقل نکات گرامری در واپسین روزهای سال 94 تاسیس کند.

رعایت این نکته برای کلیه زبان آموزان ضروری است که حتما باید از روی مشابهت معنایی ، ساختاری و یا مقوله ای به حفظ واژگان مبادرت کرد.

مشابهت معنایی: تمامی دسته واژگان رو به رو معنی تقریبا یکسانی می دهند!!

Friend-pal-buddy

Home-flat-house-apartment

مشابهت ساختاری: واژگانی که انتها یا ابتدای مشابهی دارند، به منظور بخاطر سپردن،کنار هم نوشته شوند:

Partition-motion-application-sensation

مشابهت مقوله ای:یعنی تمام واژگان و عبارات مربوط به سفر بعنوان مثال، با هم فراگرفته شود:

سفر کردن  Travel

  سفر  Journey

 سوغاتیSouvenir

 رهسپار شدنDepart

چگونه در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی از فارسی به انگلیسی برسیم!!

مهندس مطهری جزء اساتید ساختار شکن (البته نه قانون گریز)در این مورد بوده است چرا که قویا معتقد است اصطلاحات کاربردی و پرکاربرد در مکالمه روزمره حتما بصورت فارسی به انگلیسی در ذهن میباید ثبت و ضبط شود.این ابتکاری بود که وی در هنگام تحصیل انگلیسی با ذهن پرسشگر و مثال زدنی خویش خود شخصا به آن رسید.

دقیقا از فارسی به انگلیسی رسیدن یعنی چه؟

بجای حفظ کردن عبارات زیر از انگلیسی به فارسی که سریعا هم فراموش می شود،برگه ای تهیه کنید، جملات و عباراتی که در طول روز دنبال آنها هستید را به فارسی نوشته سپس معادل انگلیسی آن را در زیر بیاورید. (روزی تا 10 جمله کافی است)

اگر روش بالا را در بکارگیری عبارات پیاده نکنیم، مجبور هستیم برای بخاطر سپردن تمامی آنها گرامر های بکار رفته در هر جمله را نیز رعایت کنیم!

ولی درصورت حفظ عبارات از فارسی به انگلیسی، همانند زبان مادری در ادای جملات گرامر حذف می شود و سریعا مکالمه را ادامه می دهید.

سلام من را به ………برسان

انشاءا….

چه کسی به شما پیامک زده؟

اوضاع احوال چطوره؟

همین کنار نگه دار

….

…..

Say my hello to your

God willing

Who texted you?

How are things with you?

Take the side please

راه کار نهایی که ما توصیه می کنیم، شرکت در دوره های آموزش فشرده و فوق فشرده انگلیسی مهندس زبان  است که وجه تمایزی با تمامی مراکز مکالمه دارد تا از نزدیک روش های یاد شده بالا را زیر نظر داشته باشید و خود به شخصه پیشرفت در مکالمه زبان انگلیسی را از نزدیک مشاهده کنید.

ndif; ?>