کارگاه مکالمه انگلیسی

کارگاه مکالمه

کارگاه مکالمه انگلیسی مهندس زبان در مراکز استان ها از جمله کلانشهرهای: تبریز-مشهد-اصفهان-اهواز-شیراز قابل برگزار شدن است به شرط ثبت نام حداقل 15 زبان آموز. البته این کارگاه ها در تهران و به صورت های زیر قابل برگزاری است .

ثبت نام فردی :

ثبت نام فردی ویژه شرکت در دوره آموزش فشرده انگلیسی ، میتواند توسط اشخاص و بنابر نیاز خود آن ها انجام شود. برای شرکت در کلاس ها و دوره های اموزشی مکالمه زبان انگلیسی، هر فرد با توجه به فیلد کاری و توانایی های شخصی خود می تواند، براساس زمان بندی های امکان پذیر از ظرفیت های موسسه مهندس زبان استفاده کند.

البته برای این دسته از مخاطبان استفاده از پکیج آموزشی مهندس زبان نیز به شدت توصیه می شود.  برای آشنایی با این محصول می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید با با کارشناسان ما در تماس باشید.

بسته آموزشی مکالمه انگلیسی

ثبت نام گروهی و یا سازمانی :

در این گونه از درخواست ها بنابر درخواست های موسسات و سازمان ها امکان برگزاری کلاس های منظم و دوره ای در محل سازمان یا در موسسه مهندس زبان وجود خواهد داشت و میتوان دوره ها را با توجه به نیاز های مجموعه ها و افراد سازمان ها برنامه ریزی کرد.[/vc_column_text]

محتویات و موارد تدریس شده برای این بخش تفاوت چشمگیری با قسمت مکالمات ویژه کارفرمایان،بازرگانان و صاحبان مشاغل ندارد .تنها تفاوت آن محل برگزاری کلاسها می باشد که کارگاه مکالمه زبان انگلیسی بدلیل تقاضای شرکتها و موسسات خصوصی و یا نهادهای دولتی در محل استقرار آن بزرگواران با شرط حداقل 5 داوطلب و در ساعت اداری قبل از 15 بعد از ظهر برگزار خواهد شد.لازم به یاد آوری است که این دوره از جمله فشرده ترین دوره مکالمه انگلیسی در تهران است که در خانه مکالمه مهندس زبان برگزار می شود.

ضمنا خاطر نشان میشود ،کارگاه مکالمه انگلیسی مهندس زبان در مراکز استان ها از جمله کلانشهرهای: تبریز-مشهد-اصفهان-اهواز-شیراز قابل برگزار شدن است به شرط ثبت نام حداقل 15 زبان آموز.

برای این عزیزان دیگر تمامی مطالب دوره اصلی و فشرده مهندس زبان را بدلیل کمبود وقت تدریس نمی کنیم بلکه فقط موارد حیاتی و کاربردی تر که در ماموریت ،سفر یا محل کار خود با آنها سر و کار خواهند داشت ارائه خواهد شد

[/vc_column][/vc_row]

جلسه اول : مکالمات ملاقات دو فرد/مکالمات ملاقات یک گردشگر
جلسه دوم : افعال کمکی-ضمایر فاعلی و مفعولی و صفات ملکیtobeافعال طلایی انگلیسی-افعال
جلسه سوم: معرفی خود و همراهان/ مکالمات تلفنی
جلسه چهارم: دوره 3 جلسه اول
جلسه پنجم :مکالمات در هتل
جلسه ششم :مکالمات در فرودگاه
جلسه هفتم : مکالمات مالی/تجاری
جلسه هشتم : دوره جلسات 5 الی 7
جلسه نهم : مختصری نکات گرامری شامل:(حال ساده-گذشته ساده-آینده ساده-ماضی نقلی-حال و گذشته استمراری)
جلسه دهم :سفر درون شهری-نشانی پرسیدن/دادن
جلسه یازدهم :سفر برون شهری/اقامت کردن
جلسه دوازدهم : دوره جلسات 9 الی 11
جلسه سیزدهم : اعداد( ساده-کسری-امین-مرتبه)would و willپنجاه فعل پرکاربرد روزانه و بی قاعده- فرق
جلسه چهاردهم : مکالمات در رستوران
جلسه پانزدهم :دوره کل مطالب گفته شده

طی 15 جلسه تدریس خواهد شد که بدیهی است مابقی موارد آموزش فشرده انگلیسی که شامل:مکالمات پزشکی و درمانی-مکالمات حقوقی قضایی مکالمات ورزشی و……ارائه نخواهند شد.

0 comments