بیوگرافی خانه مکالمه مهندس زبان

بذر اولیه تاسیس آموزشگاه مکالمه انگلیسی خانه مکالمه مهندس زبان از زمستان 1394 در ذهن مبتکر متد مهندس زبان کاشته شد و هرچه زمان می گذشت، این مهم پرورده تر،پخته تر و جامع تر می نمود. در بهمن ماه 1394 ملزومات تبیین و طراحی نقشه راه و وب سایت مهندس زبان طرح‌ریزی گشت و تمامی نکات، محتویات، نقشه ها ، طرح ها، نکات علمی-آموزشی، فنی، محتوایی و حتی هنری که ارتباط با متد علمی-آموزشی زبان انگلیسی مهندس زبان داشت بر روی وب سایت مهندس زبان بارگذاری گردید.

 

به موازات طراحی ، پیاده سازی و بارگذاری وب سایت مهندس زبان ،تبلیغات فضای مجازی از جمله: (تلگرام-لینکدین و….) بصورت محدود شروع شد. از این زمان به بعد بود که روز به روز بر مخاطبان متد آموزشی زبان انگلیسی مهندس زبان نه فقط در تهران بلکه در اقصی نقاط ایران افزوده شد.

در تابستان  95 با توصیه دلسوزان و زبان آموزان این متد منحصربفرد آموزشی در تهران، فیلمبرداری ویدئوهای تولیدی دوره آموزشی مهندس زبان آغاز شد تا خانه مکالمه مهندس زبان هرچه بیشتر به زبان آموزانی که توانایی شرکت در کلاسهای آموزش فشرده زبان انگلیسی را ندارند اهمیت دهد.

موسسه آموزشی مکالمه زبان انگلیسی

در پاییز 1396 تیم اجرایی-مالی خانه مکالمه مهندس زبان با اضافه شدن آقای مهدی شعبانی بعنوان سهامدار از دوسال قبل خود مجرب تر و با تجربه تر شد و از این زمان به بعد بود که این برند نوپای آموزشی رسما مبادرت به تولید انبوه بسته های آموزشی زبان انگلیسی کرد.

در اواخر سال 1396 بطور آزمایشی و در مدت یک هفته تیزر بسته های آموزشی زبان انگلیسی مهندس زبان از رسانه ملی پخش گردید که در حدود 1000 سفارش از اقصی نقاط کشور ثبت گردید. ضمنا گفتنی است در همین ماه طلایی بود که از شرکت  هاب اصفهان که بعنوان تجمیع کننده خدمات ارزش افزوده همراه اول  (aggregator) فعالیت می کند،پیشنهادی برای ساخت اپلیکیشن هوشمند مهندس زبان به خانه مکالمه مهندس زبان داده شد.

از فروردین ماه 1397 ساخت اپلیکیشن تصویری  با همکاری یکی از شرکت های فعال در این حوزه  آغاز شد که در آینده ای نزدیک دو نسخه اندورید و آی او اس این برنامه در حوزه VAS عرضه خواهد شد.

امیر حسین مطهری

امیر حسین مطهری

در سال 65 در جنوب تهران به دنیا آمد و با گذراندن دوران دبیرستان در یکی از بهترین مدارس ،وارد دوره ی کارشناسی مهندسی برق شد.  بعد از دوران خدمت سربازی ،شروع به تحصیل در کارشناسی ارشد مهندسی برق- مخابرات کرد. در حال حاضر نیز ایشان دانش آموخته کارشناسی ارشد روابط بین الملل می باشد.

ضمنا خاطر نشان می شود، همپای دو حوزه ی یاد شده ایشان فراگیری مکالمه انگلیسی را به صورت فشرده در آموزشگاه زبان های خارجی ادبا پی گرفت و از سال 91 به صورت تمام وقت تدریس مکالمه را در سطح تهران آغاز کرده است

در پایان گفتنی است:

مهندس امیر حسین مطهری در 3 حوزه:  مکالمات دیپلماتیک/ مکالمات در بیمارستان(پزشکی- درمانی)/ مکالمات کاربردی مخصوص بازرگانان و تجار( مورد نیاز در سفر) تالیفاتی ارزشمند داشته است.

ndif; ?>