بهترین آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی در تهران

مهندس زبان

برترین آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی در تهران

بهترین آموزشگاه مکالمه زبان انگلیسی در تهران ادعای بسیار بزرگی است که بسیاری از آن عاجزند.اما خانه مکالمه مهندس زبان به خوبی این ادعا را ثابت کرده است.این آموزشگاه با در اختیار داشتن برترین اساتید کشوری و با برگزاری دوره های فشرده و فوق فشره همچنین ارائه پکیج آموزش زبان انگلیسی میتواند برای شما زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی بسیار موثر باشد.از این رو و پیش از بررسی دلایل لازم برای اثبات برترین بودن در ایران و تهران ما به بررسی برخی از آموزشگاه های دیگر یادگیری زبان انگلیسی در تهران میپردازیم که میتوانند برای شما بسیار مفید باشند.

 

1-خانه مکالمه مهندس زبان

مهندس زبان

بذر اولیه تاسیس آموزشگاه مکالمه انگلیسی ، خانه مکالمه مهندس زبان از زمستان 1394 در ذهن مبتکر متد مهندس زبان کاشته شد و هرچه زمان می گذشت، این مهم پرورده تر،پخته تر و جامع تر می نمود. در بهمن ماه 1394 ملزومات تبیین و طراحی نقشه راه و وب سایت مهندس زبان طرح ریزی گشت و تمامی نکات،محتویات،نقشه ها ،طرح ها،نکات علمی-آموزشی ، فنی ،محتوایی و حتی هنری که ارتباط با متد علمی-آموزشی زبان انگلیسی مهندس زبان داشت بر روی وب سایت مهندس زبان بارگذاری گردید.

به موازات طراحی ، پیاده سازی و بارگذاری وب سایت مهندس زبان ،تبلیغات فضای مجازی از جمله: (تلگرام-لینکدین و….) بصورت محدود شروع شد.از این زمان به بعد بود که روز به روز بر مخاطبان متد آموزشی زبان انگلیسی مهندس زبان نه فقط در تهران بلکه در اقصی نقاط ایران افزوده شد.همچنین لازم به ذکر است که میتوانید برای تهیه برترین محصولات و لوازم آرایشی با پیج خوب همراه باشید.

در تابستان  95 با توصیه دلسوزان و زبان آموزان این متد منحصربفرد آموزشی در تهران،فیلمبرداری ویدئوهای تولیدی دوره آموزشی مهندس زبان آغاز شد تا خانه مکالمه مهندس زبان هرچه بیشتر به زبان آموزانی که توانایی شرکت در کلاسهای آموزش فشرده زبان انگلیسی را ندارند اهمیت دهد.

در زیر یکی از ویدیو های این موسسه را برای مکالمه زبان انگلیسی قرار داده ایم.

.

2-آموزشگه زبان سخن برتر

در طول این سالها زبان آموزان بی شماری از این موسسه با رضایت کامل فارغ التحصیل شده و همچنین این موسسه توانسته است کار آفرینی واشتغال زایی بسیار بزرگی در کشور بدون هیچ گونه کمکی از هیچ نهاد و یا سازمانی ایجاد کند . در این سالیان این موسسه توانسته است بالای 10000000 نفر ساعت اشتغالزایی ایجاد نماید و همچنین با شرکتهای دولتی و خصوصی بسیاری در جهت آموزش پرسنل و کارمندان و همچنین اعزام مترجم همزمان همکاری نموده است که از جمله به برخی از این وزارت خانه ها یا شرکت های خصوصی و دولتی به شرح زیر میتوان اشاره نمود :

  • همکاری با وزارت نفت
  • همکاری با وزارت مسکن و شهر سازی
  • همکاری با بنیاد مستضعفان

متد های متداول اموزش زبان انگلیسی

3-موسسه زبان انگلیسی ایرانیان

موسسه زبان بین المللی ایرانیان ( ایران آکسفورد ) جزو موسساتی زبانی در ایران می باشد که از سال ۲۰۰۷ همواره دانشجویان به دلیل به روز بودن متد های آموزشی آن و استفاده از متد های آموزشی دانشگاه آکسفورد می شناسند. موسسه زبان ایران آکسفورد را می توان به صورت قاطع تنها موسسه زبانی دانست که دارای افتخارات زیر می باشد:

  • عضو کانون دبیران زبان دانشگاه آکسفورد
  • Subscriber دانشگاه آکسفورد در ایران
  • عضو انجمن آموزش زبان بریتیش کانسیل

بنابراین موسسه زبان ایرانیان را میتوان جز برترین آموزشگاه های مکالمه زبان انگلیسی در تهران دانست.

0 comments