مکالمات ویژه کارفرمایان،بازرگانان و صاحبان مشاغل

مکالمات تجاری

برگزاری دوره آموزش فشرده انگلیسی در مدت زمان 45 روز کاری ویژه کارفرمایان و صاحبان مشاغل و بازرگانان در طی 15 جلسه آموزشی

برگزاری دوره آموزش فشرده انگلیسی در مدت زمان 45 روز کاری ویژه کارفرمایان و صاحبان مشاغل و بازرگانان در طی 15 جلسه آموزشی

دوره های آموزش فشرده انگلیسی ویژه تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل

در حالت کلی دوره اصلی  آموزش فشرده انگلیسی مهندس زبان ،شامل 25 جلسه می باشد و حدود 3 ماه طول می کشد.این دوره به صورت کامل  به همه زبان آموزان بدلیل جامعیت آن توصیه می شود .ولی برخی افراد خاص که نوعا از قشر کارفرما،بازرگان و صاحبان مشاغل هستند و بدلیل ماموریت یا سفری که در پیش دارند، خواهان برگزاری این دوره به صورت فوق فشرده در مدت 45 روز کاری هستند.گروه مهندسی مکالمه  برای این بزرگواران نیز چاره ای اندیشیده است.!

برای این عزیزان دیگر تمامی مطالب دوره اصلی و فشرده مهندس زبان را بدلیل کمبود وقت تدریس نحواهد شد،  بلکه فقط موارد حیاتی و کاربردی تر که در ماموریت یا سفر خود با آنها سر و کار خواهند داشت ارائه خواهد شد.

ویژگی های دوره آموزشی مکالمه بیزینسی

دوره آموزشی مکالمه بیزینسی دوره ای است بسیار ضروری و کاربردی برای صاحبان کسب و کار. چرا که داشتن مکالمه و مکاتبه تجاری و تعامل با افراد انگلیسی زبان برای تجار و بازرگانان،امروزه امری ضروری است. دنیای تجارت دنیای ارتباطات است و بدون داشتن ارتباط با شرکت ها و سازمان های خارجی،یعنی مرگ تدریجی یک سازمان. لزا مدیران و صاحبان کسب و کار باید شدیدا به اهمیت این موضوع واقف باشند. مدیران و صاحبان کسب و کار در دوره آموزشی مکالمه بیزینسی، با اصطلاحات کاربردی در زمینه های مختلف تجارت، تکنیک های گفتاری لغات و اصطلاحات در دنیای تجارت و بازرگانی آشنا خواهند شد.

آموزش مکالمه ویژه تجار و بازرگانان

ویژگی های دوره آموزشی مکالمه ویژه بازرگانان

در دوره آموزشی مکالمه ویژه بازرگانان که توسط مجموعه مهندس زبا ن طراحی و اجرا شده است، شما می توانید بعد از اتمام این دوره به راحتی در جلسات کاری و مذاکرات شرکت نمایید. شعار مجموعه مهندس زبان این است که شرکت کنندگان با صرف هزینه و زمان کم به نتیجه مطلوب خواهند رسید.
به جز مدیران و صاحبان کسب و کار، کارکنان شرکت ها به خصوص کارمندان بخش فروش و بازاریابی برای بازاریابی تلفنی و حضوری با کشورهای دیگر نیاز مبرم به  آموزش مکالمه ویژه تجار را دارند. همچنین کارآفرینان به طبع حرفه ای که دارند و برای پیشرفت هر چه سریع تر در حرفه کاری خود نیاز به آموزش مکالمه زبان انگلیسی را دارند.

ویژگی های دوره آموزشی مکالمه ویژه تجار

همان طور که در بالا ذکر شد دوره آموزشی مکالمه ویژه تجار یک دوره کاملا کاربردی می باشد. لزا شرکت کنندگان در این دوره با لغات و اصطلاحات و محاوره ها و مفاهیم مدیریتی و بازرگانی که به نوعی ضروری و اثر گذارمی باشد، آشنا خواهند شد. آموزش مکالمه ویژه تجاردر سطح آموزشی بین المللی می باشد و شما قادر خواهید بود نیاز های خود را برای امور تجاری و بازرگانی به سهولت برطرف نمایید.

شرکت در دوره آموزشی مکالمه ویژه تجار، یک مزیت محسوب می شود چرا که با یادگیری مکالمه زبان انگلیسی فرصت های شغلی جدیدی در دنیای تجارت خود ایجاد خواهید کرد. این دوره از مکالمات برای تمامی افراد علاقمند به دنیای تجارت و با هدف برطرف کردن نیاز های شما عزیزان برگزار می شود. مهارت هایی که در این دوره کسب خواهید کرد شامل مهارت های ارتباطی و کلامی، آشنایی با شیوه های مذاکره با افراد با توجه به فرهنگ آن کشور، شیوه های گفتمان در جلسات رسمی، شیوه ها و ترفند های فروش و …

در مجموعه مهندس زبان، شما عزیزان میتوانند بدون تعیین سطح در کلاس ها شرکت نمایند چرا که با توجه به متد خاصی که این مجموعه داراست، شما میتوانید بدون کمترین آشنایی به زبان انگلیسی در کمترین زبان و با تمرین و ممارست به سطح عالی برسید. در این مجموعه آموزش مکالمه زبان بدون توجه به گرامرهای سخت و پیچیده و با روشی کاملا اصولی آموزش داده می شود.

سرفصل های آموزشی مکالمه ویژه کارفرمایان،بازرگانان و صاحبان مشاغل

مکالمات ملاقات دو فرد/مکالمات ملاقات یک گردشگر

-افعال کمکی-ضمایر فاعلی و مفعولی و صفات ملکیtobeافعال طلایی انگلیسی-افعال

معرفی خود و همراهان/ مکالمات تلفنی

دوره 3 جلسه اول

مکالمات در هتل

مکالمات در فرودگاه

مکالمات مالی/تجاری

دوره جلسات 5 الی 7

مختصری نکات گرامری شامل:(حال ساده-گذشته ساده-آینده ساده-ماضی نقلی-حال و گذشته استمراری)

سفر درون شهری-نشانی پرسیدن/دادن

سفر برون شهری/اقامت کردن

دوره جلسات 9 الی 11

 فرق اعداد( ساده-کسری-امین-مرتبه)would و will پنجاه فعل پرکاربرد روزانه و بی قاعده

مکالمات در رستوران

دوره کل مطالب گفته شده

کلیه سرفصل های آموزشی طی 15 جلسه تدریس خواهد شد که بدیهی است مابقی موارد که شامل:مکالمات پزشکی و درمانی-مکالمات حقوقی قضایی مکالمات ورزشی و……ارائه نخواهند شد

0 comments