مکالمه ساده زبان انگلیسی

مکالمه ساده انگلیسی

تعمدا دو عنوان زیر را توامان انتخاب کردم بدلیل اینکه مکالمه انگلیسی روزمره و فرایند آموزش آن باید به ساده ترین نحو باشد.به هیچ وجه مدرسان عزیزی که صرفا مکالمه تدریس می کنند نباید از ضرب المثل هایی منسوخ و اصطلاحاتی پیجیده و نکات گرامری دست و پا گیر در روش تدریس خود بهره گیرند.

مکالمه ساده زبان انگلیسی-مکالمه انگلیسی روزمره

بنده شخصا اعتقاد دارم هرچه روش مندی(متدولوژی) ما ساده تر و قابل فهم تر باشد و بیشتر به سمت نکات کاربردی جهت استفاده در مکالمات انگلیسی روزمره برویم، دایره زبان آموزان ما وسیع تر خواهد شد.

برای ساخت جملات انگلیسی جهت مکالمات روزمره ، از واژگان و افعال و ترکیبات ساده باید استفاده کنیم.

در ایران مسئولین هرچه بیشتر از واژگان پیچیده و نامانوس استفاده کنند آنها را بر جایگاه باسوادی و ادیب بودن می نشانیم درحالیکه فرهنگ سخنرانی و سخنوری در غرب درست برعکس این است.  خاطرم هست در نشستی در یکی از بیمارستان هایNativeبنده این را به عینه از زبان افراد که به ایران می آیند بعنوان مترجم شنیده و لمس کرده ام. معتبر خصوصی، یکی از مترجمان که دانش آموخته  کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی بود، دائما از الفاظ و اصطلاحات نامانوس ادبی استفاده میکردکه باعث تعجب و درهم رفتگی آنان می شد و دائما در پاسخ وی می گفتند:

What…?

I did not understand you…?!!!!

در آخر نیز گفتنی است ، اگر بنده بخواهم بعنوان یک مدرس مکالمه زبان انگلیسی ،ساده ترین فرایند آموزش مکالمه را تشریح کنم، مراحل زیر را توصیه میکنم

دانستن ۵۰۰ واژه و ترکیب طبقه بندی شده

تمرکز بر ۵۰ فعل پرکاربرد در مکالمات روز مره

اکید بر گرامرهای: حال ساده/گذشته ساده/آینده ساده/ماضی نقلی

آموزش ۱۲ فعل طلایی انگلیسی که شخصا معتقدم، ۸۰% مکالمات انگلیسی روزمره را پاسخگوست.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

قیمت لوله پلی اتیلن

0 دیدگاه